Hlavní obsah
Mladý pár poskytl rozhovor bulvárnímu deníku The Sun. Foto: Profimedia.cz

K dítěti třináctiletého Brita se jako otec hlásí další chlapec

K otcovství dítěte, které se v pondělí narodilo patnáctileté Britce Chantelle Steadmanové se přihlásil další chlapec. Dosud se k otcovství děvčátka hlásil třináctiletý přítel dívky Alfie Patten. Ten v reakci na dalšího chlapce ihned prohlásil, že je ochoten jít na testy DNA.

Mladý pár poskytl rozhovor bulvárnímu deníku The Sun. Foto: Profimedia.cz
K dítěti třináctiletého Brita se jako otec hlásí další chlapec

Mladý pár poskytl rozhovor nedělnímu vydání bulvárního deníku The Sun. Prohlásili, že jsou za dceru Maisie Roxanne rádi a chtějí se o ni dobře postarat. Ze snímků je patrné, že otec dítěte, ač je mu třináct let, vypadá mnohem mladší

Zpráva o chlapci, který je ve třinácti letech otcem, obletěla v polovině týdne svět. Patten dceru zplodil, když mu bylo 12, jeho přítelkyni bylo 14.

O otcovství se ale přihlásil i šestnáctiletý Richard Goodsell. "Vím, že mohu být otec, Všichni kolem mě si to myslí. Říkají, že Maisie má moje oči, myslí si to i moje matka. Pokud jsem otec, mám právo to vědět," řekl Goodsell listu The News of The World.

Pattenův otec chlapci doporučil, ať jde na testy DNA. To požaduje i druhý chlapec.

Škola je nudná

Třináctiletý Patten v rozhovoru pro Sun řekl, že se nechce vrátit do školy, protože je nudná a nebaví ho žádný předmět.  Popisoval také, že ví, jak se o dítě starat, jak mu například měnit plenky a jak ho oblékat. K tomu, zda má rád matku dítěte Chantelle, se ale neuměl vyjádřit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků