Hlavní obsah
Foto: HZS Zlínského kraje

Jim Carrey přiznal těžké deprese

Ačkoli Jim Carrey ve filmu prakticky nepřestane hýřit vtipem, v soukromí mu vždy do smíchu nebylo. Nedávno se komediální herec přiznal, že trpěl vážnými depresemi a jeho boj s touto chorobou byl v jednu chvíli nesnesitelný. Tvrdí, že boj s depresí trval příliš dlouho, a proto mu značně ubylo sil.

Foto: HZS Zlínského kraje
Jim Carrey přiznal těžké deprese

Celý svět žil v iluzi, že jeho život je stejně báječný, veselý, prostě bláznivý jako jeho filmové role. Ale opak byl pravdou a hrdina filmu Lhář, lhář nebo Maska mezitím polykal hrsti antidepresiv.

"Užíval jsem Prozac dlouhá léta. Nejsem si jistý, že mi tohle pomohlo dostat se mimo. Lidé jej užívají celý život. Cítil jsem se skutečně dost beznadějně, jako nad propastí," uvedl Carrey v rozsáhlém rozhovoru pro America Tomorrow.

"Nebyl jsem schopen nikomu odpovídat, ale mohl jsem vypadat v pohodě a usmívat se na spolupracovníky. Musel jsem to v jistou chvíli vysadit, protože jsem si uvědomil, že všechno je zase dobré," dodal.  

Útěcha na kopečku

Nyní už podle svých slov není závislý ani na Prozaku, ani na kávě a cigaretách, jimž se vyhýbá. Útěchu v nejhorších chvílích prý hledal na kopečku, který patří k jeho losangeleské rezidenci, kde se skrýval a snažil dostat do pohody.

"Tam jsem se schovával s Buddhou, Krishnou a všemi těmi týpky. Jsem buddhista, muslim, křesťan, vše co chcete, abych byl. Všechno je to v podstatě totéž," uzavřel herec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků