Hlavní obsah
Foto: BS vinařské potřeby

Jennifer Anistonová je nejhezčí tváří roku

Herečka Jennifer Anistonová, která zazářila v oblíbeném seriálu Přátelé, získala titul nejhezčí ženy roku 2004. Vyplývá to z patnáctého ročníku průzkumu amerického časopisu People, který se ptal svých čtenářů. Informoval o tom ve čtvrtek zpravodajský server Sun Herald.

Foto: BS vinařské potřeby
Jennifer Anistonová je nejhezčí tváří roku

Seriálová hvězda se již počtvrté objevila na seznamu padesáti nejpůvabnějších tváří planety, poprvé se však může pyšnit absolutním vítězstvím. "V dospívání jsem nebyla krásná," podivila se Anistonová, "nikdy jsem se necítila hezká," dodala.

Za sebou zanechala další krasavce, mezi něž patří její manžel Brad Pitt, herečka Charlize Theronová či Angelina Jolieová. Již poosmé se do první padesátky probojovala také herečka Halle Berryová a pošesté pak herečka Nicole Kidmanová. Čtenáři poctili také Julii Robertsovou, která se na seznamu objevuje nejčastěji ze všech celebrit.

Velké rozčarování však zažil herec Ben Affleck, který je držitelem titulu Sexy muž 2003. Do první padesátky známých osobností s příjemným vzhledem se totiž letos nedostal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků