Hlavní obsah

Hugh Hefner stvořil Playboy díky nešťastné lásce

Prvním impulsem v hlavě pro stvoření časopisu typu Playboye byla pro zakladatele Playboye Hugha Hefnera nešťastná láska. V šestnácti letech ho odmítl objekt jeho touhy a Hefner se s tím odmítal jen tak smířit. Dnes jednaosmdesátiletý seladon se rozhodl, že musí založit něco takového, aby se stal přitažlivější pro druhé pohlaví. Nutno říci, že se mu to podařilo.

Hugh Hefner stvořil Playboy díky nešťastné lásce

"Když mi bylo 16, tak jsem se zamiloval do jedné dívky, ale ta mě odmítla. To byl celý klíč. To, že mě odmítla, to byl impuls, který mě přinutil něco dělat, přeměnit se. Nejdřív jsem si začal říkat Hef místo Hugh," řekl jednaosmdesátiletý Hefner.

"Začal jsem psát příběhy a vytvářet komické minipříběhy. To byl takový počáteční mladický předvoj toho, co jsem dělal, když jsem byl starší a rozjel Playboy," uvedl muž, okolo kterého se neustále vyskytuje alespoň jedna mladá pohledná slečna.

Hefner navíc tvrdí, že jeho vtipné minipříběhy byly na škole natolik úspěšné, že z něj učinily jednoho z nejpopulárnějších studentů na škole. "Vytvořil jsem vlastní svět, jehož jsem byl já středem. Stal jsem se jedním z nejoblíbenějších kluků na škole. Naučil jsem se trsat, byl zvolen nejlepším tanečníkem ve třídě, byl vedoucím studentské rady a hrál jsem v představeních, z nichž některá jsem i sám napsal," dodal Hefner.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků