Hlavní obsah
The Four Elements Foto: The Four Elements

Hugh Grant si naříká na mizerný život

Britský herec Hugh Grant má vše, co by si muž mohl přát - je známý, úspěšný, bohatý, o práci nemá nouzi a vede se mu i v osobním životě, v němž významnou roli nyní hraje krásná a mladá Jemima Khanová. Přesto si stěžuje a tvrdí, že jeho herecký život je ubohý. Dokonce uvažuje o tom, že s hereckou kariérou skoncuje.

The Four Elements Foto: The Four Elements
Hugh Grant si naříká na mizerný život

Čtyřiačtyřicetiletý Grant se na filmových plátnech ukáže v novém snímku Bridget Jonesová: S rozumem v koncích. V Londýně měl film premiéru 9. listopadu.

Přestože jen role v tomto filmu mu vynesla 17,5 miliónu dolarů, herecké povolání považuje za naprosto ubohé.

Scénář na obzoru

"Je to tak zdlouhavé, nudné a také je obtížné mít dobré výsledky," poznamenal pro deník The Daily Telegraph. Poznamenal, že herectví je velmi obtížná zkušenost.

Kromě toho přiznal, že ze svého povolání už nepociťuje radost a vzrušení, jako tomu bylo doposud. Podle něj je k výkonu herecké profese nutná pevná vůle a velmi silná povaha.

Dodal, že se právě nachází ve fázi před hereckým důchodem. "Uvažuji o tom, že napíšu scénář," naznačil dráhu, kterou by se mohl nadále ubírat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků