Hlavní obsah

Hugh Grant si naříká na mizerný život

12. 11. 2004, 12:51 – LONDÝN

Britský herec Hugh Grant má vše, co by si muž mohl přát - je známý, úspěšný, bohatý, o práci nemá nouzi a vede se mu i v osobním životě, v němž významnou roli nyní hraje krásná a mladá Jemima Khanová. Přesto si stěžuje a tvrdí, že jeho herecký život je ubohý. Dokonce uvažuje o tom, že s hereckou kariérou skoncuje.

Foto: The Four Elements

The Four Elements

Článek

Čtyřiačtyřicetiletý Grant se na filmových plátnech ukáže v novém snímku Bridget Jonesová: S rozumem v koncích. V Londýně měl film premiéru 9. listopadu.

Přestože jen role v tomto filmu mu vynesla 17,5 miliónu dolarů, herecké povolání považuje za naprosto ubohé.

Scénář na obzoru

"Je to tak zdlouhavé, nudné a také je obtížné mít dobré výsledky," poznamenal pro deník The Daily Telegraph. Poznamenal, že herectví je velmi obtížná zkušenost.

Kromě toho přiznal, že ze svého povolání už nepociťuje radost a vzrušení, jako tomu bylo doposud. Podle něj je k výkonu herecké profese nutná pevná vůle a velmi silná povaha.

Dodal, že se právě nachází ve fázi před hereckým důchodem. "Uvažuji o tom, že napíšu scénář," naznačil dráhu, kterou by se mohl nadále ubírat.

Reklama

Související články

Hugh Grant je podle exmilenky sexuální maniak

1. 7. 2004, 14:17

Populární britský herec Hugh Grant se na filmovém plátně jeví jako slušný a dobře vychovaný mladík, ve skutečnosti je neukojitelným sexuálním maniakem....

Hugh Grant vybíral zásnubní prstýnek

22. 9. 2004, 12:01

Sotva po tříměsíční známosti udělal britský herec Hugh Grant ze své přítelkyně Jemimy Khanové zřejmě snoubenku. Podle zdrojů z jeho blízkého okolí...

Výběr článků