Hlavní obsah
Mufloni jsou vděčný objekt pro pozorování Foto: Jiří Smutný

Heidi Klumová si dokázala práci udržet

Jednatřicetiletá Heidi Klumová, mnohými uznávaná za největší sexuální symbol dnešního Německa, si pomalu zvyká na obtíže života zaměstnané svobodné matky.

Mufloni jsou vděčný objekt pro pozorování Foto: Jiří Smutný
Heidi Klumová si dokázala práci udržet

"Copak porod," říká. "Lidé mě strašili, jak to bude těžké a jak to bolí, ale nebylo to tak hrozné. Bála jsem se, ale nakonec jsem měla z malé skvělý pocit," vypráví supermodelka o tom, jak se jí v květnu narodila dcera Leni. [celá zpráva]

Horší ale bylo neztratit práci. Uzavřela totiž lukrativní smlouvu s velkododavatelem dámského prádla - firmou Victoria's Secret, podle níž má vyinkasovat v přepočtu šedesát miliónů korun za to, že bude stát modelem pro fotografie do katalogu.  

Musela zhubnout

Vedení amerického podniku jí ale dalo najevo, že o překvapení a miminka nestojí, a nařídilo jí do měsíce po porodu zhubnout a dostat postavu zpět do bývalých tvarů. To se podařilo, a tak Heidi prestižní zakázku uchránila a ještě před koncem šestinedělí začala pracovat.

Když se začátkem srpna objevila na veřejnosti při vyhlašování ceny Žena roku, všichni se nad její postavou opět rozplývali.

Pravděpodobný otec malé Leni - manažer automobilové stáje Formule 1 Flavio Briatore - se k Heidi nezachoval právě nejlépe. Když otěhotněla, nechal ji být. [celá zpráva]

Mladou matku to ale nevyvedlo z míry. Našla si nového partnera - zpěváka Seala. "Ještě bych chtěla chlapečka," prohlašuje. S Briatorem si, jak říká, občas telefonuje a jejich vztah je prý fajn.

Ani finančně není Heidi na nikom závislá. Pod jejím jménem se prodává dámské oblečení a teď bude zaštiťovat i prodej nové kolekce výrobků pro miminka.

Nedávno získala kontrakt na reklamu depilačních strojků, v němž je přesně vyčíslena cena jejích dlouhých nohou. Kdyby je totiž strojek poškodil, modelka by měla nárok na odškodné. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků