Hlavní obsah
Hlavním smyslem destinační agentury je propagace regionu jako atraktivní turistické destinace. Foto: KÚ Karlovarského kraje

Halle Berryová napsala do novin lítostivý dopis

Americké herečce Halle Berryové se poslední dobou nedaří jak v osobním životě, tak v profesionální oblasti. O svůj smutek se podělila s deníkem Los Angeles Sentinel, kam zaslala lítostivý dopis. Adresovala jej přímo Deanně Michaudové, redaktorce rubriky udílející rady čtenářům, které tíží životní osud.

Hlavním smyslem destinační agentury je propagace regionu jako atraktivní turistické destinace. Foto: KÚ Karlovarského kraje
Halle Berryová napsala do novin lítostivý dopis

Berryová ve svém osobním dopise líčí pocity ženy, která se ještě nevzpamatovala z rozvodového řízení a která v pracovní sféře v poslední době nezaznamenala žádný úspěch. Přestože je prý velice nešťastná, přeje si před veřejností zachovat svou hrdost.

"Nikdy jsem nechtěla, aby mě lidé viděli plakat," píše herečka, "nyní jsem na dně, ale musím udržet hlavu vzhůru."

Halle nejvíce tíží neúspěch jejího posledního snímku Catwoman, v němž hraje po boku Sharon Stoneové. "Hodně se mě to dotýká, ale přenesu se přes to," odcitoval internetový server Digital Spy část z jejího listu.

Na podpisu trvala

Ačkoliv herečka mohla požádat, aby byl její dopis zveřejněn anonymně, Berryová na uvedení svého jména trvala.

"Jsem opravdu Halle Berryová, není to past. Co byste mi poradili? Klidně uveřejněte mé jméno, nestydím se," napsala herečka do novin.

Autentičnost dopisu Michaudová potvrdila. Prý se v něm dočetla věci, které může vědět jen sama herečka. Kromě toho prozradila, že některé informace z listu jsou natolik důvěrné, že nebudou nikdy zveřejněny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků