Hlavní obsah

Gotické stvoření s hlasem operní divy ohromilo Američany i celý svět

Diváci americké verze světoznámé soutěže "Got talent" zůstali minulý týden v naprostém úžasu poté, co svoje pěvecké umění předvedl mladý Andrew de Leon. Mladý gotik zazpíval část z opery Gianni Schicchi od Giacoma Pucciniho a všechny přítomné okamžitě zvedl ze židle.

Gotické stvoření s hlasem operní divy ohromilo Američany i celý svět

Teprve devatenáctiletý mladík působil již na konkurzech zvláštním dojmem. Nosil zásadně jen černé oblečení, světle modré kontaktní čočky a tmavý oční make-up. Sám přiznal, že je velkým fanouškem pro mnohé šíleného rockera Marilyna Mansona.

Chvíli před výstupem se svěřil moderátorovi soutěže Nicku Cannonovi, že nikdy nezpíval pro nikoho jiného než pro členy své rodiny. Takže když se mladý Andrew objevil na scéně, nikdo od evidentně nervózního zpěváka nečekal žádný extra výkon.

Ovšem v momentě, kdy extravagantní talent začal zpívat, bylo jasné, že jde o "velkého" umělce. Všem třem porotcům v reakci na to, co slyšeli, tzv. spadla brada a publikum začalo šílet. Během pár vteřin si Andrew mohl vychutnat potlesk ve stoje od všech v sále.

Jak jeho cesta soutěží dopadne, se teprve ukáže.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků