Hlavní obsah
Igor a Grichka Bogdanoffovi se stali hlavní atrakcí na večírku. Foto: Profimedia.cz

Francouzští herci vypadají po plastických operacích jako vetřelci

I muži občas neunesou tíhu času a přibývajících vrásek. Francouzští herci a dvojčata Igor a Grichka Bogdanoffovi jsou příkladem za všechny. Před třiceti lety patřili k oblíbencům celé Francie, když se stali hlavními hrdiny sci-fi série s názvem Temps X. Po sérii plastických operací ale nyní vypadají spíše jako vetřelci.

Igor a Grichka Bogdanoffovi se stali hlavní atrakcí na večírku. Foto: Profimedia.cz
Francouzští herci vypadají po plastických operacích jako vetřelci

Dvojčata začala podstupovat zákroky ve snaze vylepšit svůj obličej už v roce 1990 a od té doby nepřestali. Naposledy se na veřejnosti ukázali v úterý na večírku ve francouzském Cannes k příležitosti 150. výročí společnosti Chopard. Tam kvůli svému vzhledu okamžitě zaujali média, a to dokonce více než mnohem známější tváře.

Dvojčata patřila k idolům mladých dívek a těšila se z jejich přízně. Postupem let však oba podstupovali stále více plastických zákroků, což změnilo jejich tváře k nepoznání. Svým vzhledem by dnes mohli působit v sci-fi filmu i bez maskování.

V seriálu Temps X si dvojčata zahrála hlavní role. Před třiceti lety patřili Igor a Grischka Bogdanoffovi k idolům mnoha Francouzek.

Foto: Profimedia.cz

Dvojčata Igor a Grischka na večírku ke 150. výročí společnosti Chopard.

Foto: Profimedia.cz

Herci se před rokem objevili i na festivalu Jules Verne.

Foto: Profimedia.cz

Proměnou však u Bogdanoffových prošel v podstatě celý jejich obličej. Ve věku šedesáti let nemají na tváři jedinou vrásku díky botoxovým injekcím. Mladší ale rozhodně nevypadají, spíš připomínají nepovedené voskové figuríny.

Dvojčata Bogdanoffovi již dvacet let podstupují plastické zákroky.

Foto: Profimedia.cz

Dvojice si na plastických zákrocích vytvořila závislost.

Foto: Profimedia.cz

Modelkám Naomi Campbellové a Evě Herzigové či herečce Kate Beckinsaleové se nedostalo zdaleka takové pozornosti jako právě bývalým hvězdám sci-fi série z 80. let minulého století.

Na plastické chirurgii si dvojčata vypěstovala závislost. Tvář jim „zdobí“ implantáty na bradě a lícních kostech, což opticky protáhlo jejich obličej stejně jako nejznámější experimentátorce v této oblasti Jocelyn Wildensteinové. Ta chtěla být atraktivní pro manžela a svůj vzhled co nejvíce přiblížit kočce.

Jocelyn Wildensteinová podlehla touze po kočičím vzhledu.

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků