Hlavní obsah
Populární orientační automobilová soutěž proběhne již 30. 9. 2017 Foto: Pavla Hlavatá

Eminem odhalil pozadí hlavně kvůli gayům

Kontroverzní americký raper Eminem se rozhodl skoncovat s pomluvami, které kolují o jeho údajné homofobii. Do řad homosexuálů proto pustil jasnou zprávu, že s nimi nemá problém a v žádném případě proti nim nehodlá nijak bojovat. Na důkaz poslal gayům jako vzkaz na usmířenou obrázek svého nahého pozadí, které odhalil ve videoklipu k písni Just Lose It.

Populární orientační automobilová soutěž proběhne již 30. 9. 2017 Foto: Pavla Hlavatá
Eminem odhalil pozadí hlavně kvůli gayům

Eminem začal své pozadí odhalovat stále častěji - po klipu také například v německé televizní show Total TV. Zpěvák, který se v minulosti netajil svým odporem ke gayům, nyní věří, že staženými kalhotami poskytl dostatečný důkaz těm, kteří ho v posledních měsících stále častěji obviňují z nenávisti k homosexuálům.

"Je pro mě hrozné, že mám v gay komunitě tak děsivou pověst. Snad je teď trochu utěší můj zadek," řekl s trochou nadsázky dvaatřicetiletý raper.

Dvojsečná strategie

Do jaké míry ale myslí Eminem své prohlášení vážně, ví zřejmě jen on sám. "Je zvyklý si dělat legrácky z daleko závažnějších věcí. Nechci mu nijak sahat do svědomí, ale homosexuálové pro něj ještě nedávno byli největší verbeží na světě a najednou jim v klipu ukazuje svůj nahý zadek," poznamenal zpěvákův kolega, který s ním pracoval na jeho posledním albu Encore.

"Na druhou stranu je to ale dost možná jen vychytralá strategie. Chce jim ukázat, že je bere, ale zároveň si z nich udělat legraci," dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků