Hlavní obsah

"Digi" Maurerová nechtěla ukázat svá dvojčata společně

Více než čtyři roky usilovala Michaela Maurerová (28), představitelka kadeřnice Digi v seriálu Ulice, se svým dlouholetým přítelem o miminko. Díky umělému oplodnění se jí to podařilo. A dokonce porodila miminka dvě - Josífka a Magdalenku. Při vyhlášení televizní akce Kuře - Pomozte dětem s nimi byla poprvé po šestinedělí ve společnosti. Fotografům je však společně vůbec nechtěla ukázat.

"Digi" Maurerová nechtěla ukázat svá dvojčata společně

"Letos se zúčastním Kuřete jen prostřednictvím televizní obrazovky a tím, že budu posílat jednu dárcovskou zprávu za druhou," řekla Míša, která akci moderovala s Vojtou Kotkem, Tomášem Hanákem a Alenou Zárybnickou.

"Však mám také dvojčata jen proto, aby byly z mé rodiny dvě děti, které budou posílat peníze podobně," přiznala v náručí s jedním z dvojčat.

"Vyrazili jsme poprvé do společnosti, protože nám to lékaři dovolili. Tolik jsme se snažili, až se podařila dvojčata. Abych je zvládla, tak mám hodnou kamarádku, pak maminku a jejich tatínka. Všichni pomáhají, všichni se moc snaží," uvedla matka dvojčat.

Postava kadeřnice Digi z Ulice odcestovala v seriálu do ciziny. "Možná, že se zase vrátí. Ale zatím na natáčení nepomýšlím, protože se chci zcela věnovat dětem," tvrdí Maurerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků