Hlavní obsah

Britney Spearsová přebaluje syna na špinavé zemi

Zdá se, že čtyřiadvacetiletá Britney Spearsová ze sebe pomluvy ohledně péče o syna Seana Prestona nesetřese. Tentokrát vyvedla z míry zákazníky a personál v obchodě s luxusním prádlem Victoria´s Secret.

Britney Spearsová přebaluje syna na špinavé zemi

Popová princezna byla minulý týden nakupovat růžová tanga a svého osmiměsíčního syna vzala s sebou. Chlapec potřeboval vyměnit plenku a Britney neváhala, položila ho u pokladny na podlahu a začala přebalovat.

"Nemáme zrovna nejčistší podlahu, ale ona ho na ni klidně položila, potom nám starou plenku podala a požádala nás, abychom ji vyhodili. Musely jsme odpovědět, že tohle do normálních odpadků v obchodě dát nemůžeme," líčí situaci jedna z prodavaček.

Není to její první exces

Mateřské schopnosti Spearsové už byly letos několikrát zpochybňovány - v únoru ji navštívili úředníci z odboru péče o dítě a rodinu, když se objevily fotografie, na nichž řídí auto se synem na klíně. V dubnu musel být Sean Preston chvíli v nemocnici, protože spadl z vysoké dětské židle, a v květnu se musela Britney před úřady hájit znovu. Tentokrát seděl její syn na zadní sedačce nepřipoutaný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků