Hlavní obsah

Britney Spearsová je opět zoufalá, bojí se otce

Osamělá americká popová zpěvačka Britney Spearsová (27) posílá prosebné esemesky Adnanu Ghalibovi (36). Tomu ale soud nařídil, aby ji nekontaktovat a nestýkal se s ní. Zpěvačka prosí Adnana, aby jí pomohl vymanit se z vlivu jejího otce. On ale popové hvězdě nemůže ani pomoci, ani odpovědět. Soudce mu nařídil, že se jakéhokoliv styku s Britney musí tři roky zdržet.

Britney Spearsová je opět zoufalá, bojí se otce

"Posílá Adnanovi vzkazy a prosí ho, aby ji přišel osvobodit. Říká, že je osamělá a nešťastná z toho, že nesmí chodit, s kým se jí zachce. Cítí se jako polapená. Prosí ho, aby se s ní setkal a pomohl vymyslet plán, jak se vymanit z vlivu otce, který ji kontroluje. Na pár vzkazů jí Adnan odpověděl prostřednictvím kadeřnic a stylistek. Přímo ji ale kontaktovat nesmí, protože by mu hrozilo vězení," řekla reportérům server FemaleFirst zpěvaččina známá.

Britney se zatím snaží na novém turné přesvědčit fanoušky, že jde o opravdový comeback. Její přátelé ale říkají, že ačkoliv ráda tráví volný čas se svými dětmi, je velmi osamocená a ráda by si našla nějakého přítele.

Ghalibovi, který s Britney chodil na konci roku 2007, teď hrozí deportace buď do Anglie, nebo do jeho rodného Afghánistánu. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků