Hlavní obsah
Festival pouličních muzikantů: Ukaž co umíš! 2017 Foto: Živý Zlín

Beckhamovi vystoupí v reality show

Úspěch reality show, v níž se napospas veřejnosti vydala rodina britského rockového zpěváka Ozzy Osbourneho, si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet také Victoria a David Beckhamovi. Měly by se tak podle serveru Sky News napravit "nepřesné" zvěsti, které kolem manželů kolují na veřejnosti.

Festival pouličních muzikantů: Ukaž co umíš! 2017 Foto: Živý Zlín
Beckhamovi vystoupí v reality show

Projekt vymyslela třicetiletá Victoria Beckhamová, která se po neúspěšném pokusu o návrat na hudební výsluní permanentně pouští do stále nových a překvapivých akcí.

"Chtěli bychom lidem na celém světě ukázat, jak se hezky chováme k našim dětem i to, co k sobě skutečně cítíme navzájem," uvedla Victoria na obhajobu svého záměru.

Obyčejná rodinka

Beckhamovi prý hodlají přesvědčit publikum o tom, že ačkoli žijí v nevídaném luxusu, zůstávají zcela normálními a obyčejnými rodiči, kteří dobře vychovájí své dvě děti, pětiletého syna Brooklyna a dvouletého Romea, a těší se na další přírůstek.

S úplným odevzdáním a odhalením rodinného soužití to zřejmě nebude zase až tak horké. Manželé Beckhamovi si totiž vyhrazují právo na konečnou a plnou kontrolu nad natáčením a definitivní podobou pořadu určeného pro vysílání.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků