Hlavní obsah
Zpěvačka Bára Basiková Foto: Archiv Právo, Právo

Basiková se vrací na jeviště, v šatně už má přebalovací pult

Zpěvačka Bára Basiková (46) porodila před čtyřmi měsíci syna Theodora a už se vrací na jeviště. Produkce jí v šatně připravila dětskou postýlku i přebalovací pult. Syna bude brát s sebou do práce.

Zpěvačka Bára Basiková Foto: Archiv Právo, Právo
Basiková se vrací na jeviště, v šatně už má přebalovací pult

"Ředitel divadla Michal Kocourek Báře slíbil, že během zkoušení bude mít jen pro sebe vyčleněnou šatnu, která bude zařízena tak, aby v ní mohl každý den několik hodin strávit i její syn Theodor," řekl Novinkám tiskový mluvčí divadla Kalich Jaroslav Panenka. "V šatně již je připravena dětská postýlka i přebalovací pult. Ve chvílích, kdy bude Bára na jevišti, se o něj bude v divadle starat jeho otec Petr Polák," dodal Panenka.

Basiková si již podruhé zahraje titulní roli v muzikálu Johanka z Arku. Poslední dny natáčela spolu s ostatními herci CD k muzikálu pod dozorem Ondřeje Soukupa a již 24. srpna se začíná znovu zkoušet. Premiéra je naplánována na 14. září.  Johanka bude zatím jediný projekt, do kterého zpěvačka po porodu syna Theodora nastoupila.

"Máme doma malé miminko a to je pro mě hlavní. Překvapilo mě, že sotva jsem se vrátila z porodnice, začala mi přicházet jedna pracovní nabídka za druhou – na televizní pořady, hostování na turné, natáčení desek i divadelní role," prozradila Novinkám Basiková. "Všechna ta oslovení mi samozřejmě udělala radost, ale zatím je musím odmítat. Něco málo se rýsuje, nicméně v tuto chvíli opravdu sama nevím, kdy na to budu mít čas. Johanka je jediný pracovní závazek, který jsem přijala," dodala zpěvačka.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků