Hlavní obsah
Nová knížka Jindřišky Mendozové nese název Meč pánů z Velhartic. Foto: archiv Grada Publishing

Angelina Jolieová se chce naučit pilotovat

Herečka Angelina Jolieová by se ráda uplatnila v oblasti humanitární pomoci. Uvažuje, že se naučí pilotovat letadlo, aby mohla transportovat zaměstnance humanitárních organizací a předmětů, které potřebují lidé v oblastech s krutými podmínkami.

Nová knížka Jindřišky Mendozové nese název Meč pánů z Velhartic. Foto: archiv Grada Publishing
Angelina Jolieová se chce naučit pilotovat

Herečka se velmi angažuje v OSN a snaží se pomáhat lidem, kteří ji potřebují. V současnosti dokonce chodí na pilotní kursy. Předpokládá, že během pěti let bude schopna stroj bezpečně ovládat.

Jakmile prý dostane licenci, dočasně se stáhne z filmového světa a bude se věnovat více práci v OSN a pomoci vystěhovalcům. 

Další dítě k adopci

Rovněž se domnívá, že je na čase, aby její adoptivní synek Maddox dostal sestřičku. Kambodžského chlapce adoptovala v březnu 2002 krátce před svým druhým rozvodem.

Adoptivní kancelář nyní zpracovává hereččiny údaje, zda je dobrou matkou a hodila by se pro adopci dalšího dítěte. Sociální pracovníci prý chodí k Jolieové domů, aby zjistili, jakýž vede rodinný život.

"Vždy jsem uvažovala, že až půjde Mad do školy, bude vhodné pořídit si další dítě," vysvětlila virtuální Lara Croftová. "Tak na tom právě pracuji."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků