Hlavní obsah
Foto: Staré Hrady

Angelina Jolieová hodlá navštívit zničenou Asii

Americká herečka Angelina Jolieová u příležitosti filmové premiéry velkofilmu Alexander v Londýně přislíbila, že navštíví zničené oblasti jihovýchodní Asie, které zpustošila ničivá vlna tsunami.

Foto: Staré Hrady
Angelina Jolieová hodlá navštívit zničenou Asii

Angelina Jolieová na premiéře zastínila ostatní osobnosti, a to především režiséra Olivera Stonea a herce Colina Farrella. Místo obvyklých vět, které se při podobných příležitostech pronášejí, začala mluvit o přírodní katastrofě v jihovýchodní Asii. Prohlásila, že se do zdevastovaných oblastí brzy vydá.

"Hodlám jet na Srí Lanku v příštích dvou či třech měsících, jakmile budu moci," prohlásila na dotaz, kdy postižené asijské oblasti navštíví.

Herečka, která se již několik let angažuje v humanitární pomoci potřebných po celém světě, pochválila země za přislib poskytnutí pomoci, ale zároveň upozornila na nutnost pomoci i při ostatních katastrofách. "Nesmíme ztratit ze zřetele všechny problémy po celém světě," sdělila Jolieová. "Stále tu jsou války a konflikty, ať už jde o Irák, Afghánistán či Darfúr," řekla.

Angelina Jolieová hraje ve snímku matku Alexandra Velikého, jehož ztělesnil Ir Colin Farel. V době natáčení se vyskytly informace, že se oba protagonisté sblížili. Herečka však tyto zvěsti vyvrátila. Farrell přitom svým sdělením ponechal alespoň kousek pochyb i nadále žít: "Abych byl upřímný, Angelina je velmi krásná."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků