Hlavní obsah

Angelina Jolie nesnáší George Clooneyho

Angelina Jolie nemá ráda kolegu a dobrého kamaráda svého partnera Brada Pitta. Zášť k herci Georgi Clooneymu neskrývá natolik, že odmítla přijít na newyorskou premiéru jeho filmu a doprovodit tam svou lásku.

Angelina Jolie nesnáší George Clooneyho

"Angie se nijak zvláště nesblížila s Georgem, takže nechápala, proč by tam měla jít. Zeptala se Brada, jestli by tam nešel sám a Brad řekl, že to není problém. A bylo to od něj hezké," prozradil zdroj magazínu Life and Style Weekly.

Dvaatřicetiletá kráska se bojí, že jí věčný mládenec a svůdník Clooney pokazí jejího miláčka a odvede ho od otcovských povinností.

"Angie nevychází s žádným z Bradových kamarádů. Když jsou v Los Angeles, odrazuje Brada od toho, aby chodil večer ven s kamarády," dodal zdroj.

Jenže George Clooney si před Jolie na pusu zrovna pozor nedává. Nedávno prohlásil, že herečky, které adoptují kupu dětí ze zahraničí, si pouze vyplňují mezeru ve své kariéře.

"Není nic krutějšího než Hollywood. Za pár let je po kariéře ženy. Jakmile za svou prací zabouchnou dveře, začnou s vámi den za dnem pohazovat. První věcí, kterou si většina žen vyplní tuto mezeru, je adopce dětí. Je to trochu divné, že?" prohlásil nedávno šestačtyřicetiletý populární herec.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků