Hlavní obsah
 

Američanka využila hada ke krádeži auta

Neobvyklým způsobem přistoupila v minulých dnech ke krádeži vozu 29letá Američanka Hilmary Moreno-Berriosová ve městě Greenville v Jižní Karolíně. Podle policie požadovala po řidičce vozu SUV klíče a zaútočila na ni dvěma dřevěnými klacky. To však nebylo vše, když řidička odmítla klíče odevzdat, zlodějka po ní hodila živého hada.

 
Američanka využila hada ke krádeži auta

Podle vyjádření policie zůstal had po krádeži v autě, a tak Moreno-Berriosová ujížděla před policisty i se svým zvířecím komplicem.

Zlodějka nakonec s ukradeným vozidlem projela zábrany přichystané kvůli každoročním víkendovým závodům ve skoku o tyči a nabourala. Ženu vzali hned toho večera do nemocnice, kde podstoupila mimo jiné i psychologické vyšetření.

Pak ji však lékaři propustili a momentálně se nachází ve vazbě. Kromě ní nebyl během incidentu nikdo zraněn, dokonce ani had. Podle policie se nejednalo o jedovatý druh, mohli ho proto bezpečně vypustit do volné přírody, konkrétně do lesa nedaleko místa krádeže.

Podle greenvillských úřadů nyní Hilmary Moreno-Berriosová čelí kromě obvinění z krádeže vozidla ještě dalším obviněním z dopravních přestupků: nezastavení po nehodě, nezastavení na příkaz policie, vzdorování zatčení, jízdy na uzavřené silnici a nezodpovědné jízdy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků