Hlavní obsah

Agáta Hanychová se pochlubila vysokoškolským titulem

Modelka Agáta Hanychová si před jméno může pyšně psát titul Bc. V úterý úspěšně zakončila bakalářské studium na Slezské univerzitě v Opavě, kde studovala na Institutu tvůrčí fotografie. "Nemám ani práva v Plzni, ani jsem si nezaplatila titul na soukromé škole. Zvládla jsem klasickou státní vejšku," říká hrdě Hanychová.

Agáta Hanychová se pochlubila vysokoškolským titulem

"Bylo to šílený. Šla jsem dopoledne třetí na řadu a výsledky jsme se dozvěděli až večer. Celý den jsem byla v nervech a přiznám se, že jsem i brečela, což ovšem není u mě nic nijak nenormálního," směje se Agáta Hanychová.

"Jsem neskutečně šťastná, týden jsem byla zavřená v knížkách u babičky a zvládla jsem to. Dneska jdu pořádně slavit," prozrazuje Hanychová.

Na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě v úterý obhajovala diplomovou práci na téma Jiří Turek, měla ústní zkoušku z dějin fotografie a obhajovala také fotografie, které vytvořila. "Můžu teď hrdě říct, že mám vejšku. A normální státní. Žádná zaplacená soukromá škola ani práva v Plzni," usmívá se.

Nyní si chce dát se studiem roční pauzu. "Bylo toho vážně hodně, trošku vypnu a umělecky dozraju. Pokračovat v magisterském studiu chci za rok," dodala Hanychová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků