Informaci o účasti americké sexbomby na plese zveřejnila její agentura na oficiální internetové stránce. Vídeňský stavitel Richard Lugner, který každým rokem financuje návštěvu prominentního hosta a jeho jméno slavnostně prezentuje na tiskové konferenci koncem ledna, z toho velkou radost neměl.

Dohoda údajně ještě nebyla uzavřena

"Znám ji, už jsem pár jejích fotografií viděl. V Playboyi to ale nebylo," řekl Lugner stroze v narážce na sérii snímků, na nichž herečka odhalila pro pánský časopis svoje křivky. Nakonec připustil, že jednání o příjezdu třiatřicetileté Carmen Elektry skutečně probíhají, nicméně dohoda ještě údajně nebyla uzavřena.

Osobnosti ze světa showbyznysu na plesu ve Vídeňské státní opeře se každoročně těší značné pozornosti médií. Před dvěma lety zavítala na Lugnerovo pozvání do města na Dunaji americká herečka Andie MacDowellová, loni byla nejsledovanějším objektem Geri Halliwellová, bývalá členka hudební skupiny Spice Girls.

Letošní jubilejní 50. ročník noblesní akce, na níž si každým rokem dává dostaveníčko společenská smetánka nejen z Rakouska a proti níž se v ulicích protestuje, se uskuteční 23. února.