"Umím vařit skvělé kapučíno, expreso taky odvádí báječnou práci - kafe rovnou přechází do prsou," svěřila se Andersonová v rozhovoru pro magazín Elle.

Plavčice ze seriálu Pobřežní hlídka dále upozornila, že nemá smysl schovávat se před postupujícím časem. Každá žena by podle Pamely měla svůj věk akceptovat a vyrovnat se se stopami, které čas na obličeji zanechá.

"Nekupujte si ty krémy proti vráskám. Je to celé jen spiknutí. Každá z nás stárne, takže to musíme přijmout." "Neutrácejte své peníze do těchto výrobků a nebuďte zoufalé," vzkázala herečka.

Andersonová byla nedávno v žebříčku kanadských osobností, které se staly v Hollywoodu mocnými, zvolena na první příčku. Předstihla tak herce Jima Carreyho či jeho kolegu Keanu Reevese. Pořadí zveřejnil magazín Canadian Business.

Pamela se narodila v roce 1967 v západokanadském Ladysmith. Své první krůčky v Hollywoodu podnikla počátkem devadesátých let. Ve většině svých rolí ztvárnila svůdné ženy. Byla vdaná za Tommyho Leea, s nímž se rozvedla. Mají spolu dva syny. Pamela rovněž pózovala pro magazín Playboy.