O neobvyklém případu informovala policie z North Ridgeville na svém facebookovém účtu. „V sobotu v 5:26 ráno jsme odpovídali chlapíkovi, který očividně musel být opilý a na cestě z baru,“ stojí v úvodu policejní zprávy.

Policistům se nelze divit, muž je totiž informoval, že je vytrvale sledován prasetem. O to větší překvapení na policisty čekalo, když dorazili na místo. Hlídka narazila na „velmi střízlivého“ a velmi vyděšeného muže a na prase, které vytrvale poklusávalo za ním.

At 5:26 this morning we received a call from a male who stated that he was walking home on Center Ridge from the Train...

Zveřejnil(a) North Ridgeville Police Department dne 19. květen 2018

Mužům zákona se nakonec podařilo prase odchytit a převézt na stanici, kde strávilo den za mřížemi v psích kotcích. Následně bylo předáno majiteli, kterému uteklo.

Snímek policisté zveřejnili i proto, aby předběhli případné vtipálky. „Jsme si vědomi ironie výrazu ´prase v policejním autě´, takže teď, kdokoliv si myslí, že by byl vtipný, je ve skutečnosti neoriginální,“ stojí na policejním Facebooku závěrem.