Řidič nákladního automobilu Doug DeQuincey byl ohromen, když kolem něj začalo projíždět enormní množství luxusních automobilů totožné značky. Zrovna zastavil u krajnice, aby vyřídil služební hovor, když se vedle něj rázem objevil konvoj minimálně 36 vozů značky Ferrari.

Množství výkonných vozů se zrovna vracelo z turné po Velké Británii, které se uskutečnilo z důvodu 70. výročí značky Ferrari.

Třiačtyřicetiletý muž z Milton Keynes neváhal a začal natáčet video. Každý vůz, který kolem něj projížděl, měl hodnotu minimálně 200 tisíc liber (necelých šest miliónů korun). Celková hodnota všech vozů tak přesáhla částku 7,2 miliónů liber (213 miliónů korun).

„Zastavil jsem, protože jsem kolem jedenácté hodiny musel vyřídit hovor. Rázem jsem byl svědkem úžasného pohledu na obrovský konvoj vozů ferrari. Dokud jsem se nepodíval do zpětného zrcátka, příliš pozornosti jsem tomu nevěnoval. Poté jsem si však všiml, že všechny ostatní auta jsou od totožného výrobce,“ popsal událost pro agenturu Caters News DeQuincey.

„Ihned jsem to začal natáčet. Bohužel jsem všechna auta nestihl spočítat, ale na videu jsem jich zaznamenal 36. Byl jsem fascinován od začátku až do konce,“ dodal.