Za stránkou, kde lidé na Trumpa troubí, stojí švédská kreativní agentura Animal. Nejde o činnost na celé odpoledne, ale přibližně na 12 vteřin dokáže průměrného člověka zabavit.

Není to zdaleka jediný humorný odkaz, který lze v souvislosti s americkými prezidentskými volbami najít.

Odlehčený přístup zvolil třeba ruský státní kanál Russia 24, když oznamoval, kdo se stal novým americkým prezidentem. V komediálním úvodu totiž účinkovali dvojníci obou kandidátů. Trump na Clintonovou vyplazoval jazyk a utahoval si z ní. Na státní televizi zajímavý počin.

Video

Expirované video

BEZ KOMENTÁŘE: Ruská státní televize zahájila vysílání o volebních výsledcích v USA komediální znělkou s dvojníky Trumpa a Clintonové

Svým vlastním humorným životem žijí sociální sítě.

Zatímco USA žijí tím, jak se mohlo stát, že si země zvolila Donalda Trumpa, Velká Británie má své priority jasné.

„Svět: Dnes jsou americké volby. Velká Británie: Toblerone. Svět: Trump má šanci... Velká Británie: Toblerone. Svět: ...Ale, Hillary... Velká Británie: TOBLERONE!” tweetoval Simon Pegg.

Pokud snad nevíte, o čem je řeč, můžete se dostat do obrazu zde.

„Když důvěřujete své ženě, že pro vás bude hlasovat, ale ne doopravdy,” zní další úsměvný tweet.

Mnoho vtípků se pak během uplynulé noci vynořilo na téma emigrace do Kanady. Vévodí jim „Základní balíček pro volební noc”.

Jedna z největších perel. „Každý nadává na Trumpa, ale nepamatuju si, že by Hillary pomohla Kevinovi v lobby,” naráží vtipálek na Trumpovu miniroli ve snímku Sám Doma 2.

„Díváte se někdy na něco a přemýšlíte, jak se to tam dostalo?” Hodí se podotknout, že tento tweet byl zveřejněn už před několika dny a doslova žadoní o aktualizaci.

A jak teď budou vypadat vztahy USA s Kanadou? Někteří vtipkují, že takto...

S řešením letošní prezidentské volby paradoxně přišla britská pekařka: „Napadlo už někoho prostě Obamovi schovat boty a mobil, aby nemohl odejít?”