Dvojník George Clooneyho Gary Tate je známý už dlouhá léta. V roce 1998 vyhrál v jedněch velkých novinách soutěž o nejlepšího dvojníka šedovlasé legendy a od té doby už neměl o práci nouzi. Teprve nyní však přiznal, že mu jednou nejmenovaný britský obchodník nejprve nabídl v přepočtu asi 160 tisíc korun, aby se vyspal s jeho ženou jako dárek k jejím čtyřicátým narozeninám.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Dvojník George Clooneyho Gary Tate

„Když jsem se ho dotázal, proč chce, abych něco takového udělal, odvětil mi, že mají otevřený vztah. Dodal, že je jeho manželka šílená do George Clooneyho a toho se mu prý získat nepodařilo. Poté, co jsem ho odmítnul, nabídku ještě navýšil zhruba na 5500 liber (178 tisíc korun). Chvíli jsem dělal jen: 'eeeeh' a 'mmmm'. V tu dobu jsem neměl žádný vztah, takže bych tím nikomu neublížil. Přišlo mi to ale celé špatně, a tak jsem to odmítl,” uvedl Tate.

Jak přiznává, právě tato nabídka byla jedním z vrcholů jeho kariéry. Další byla například plně hrazená dvoudenní cesta do Las Vegas kvůli pouhým dvěma minutám práce. Nespočetněkrát se pak objevil v televizi, účinkoval v hudebních klubech, otevřel několik hudebních klubů a zahrál si i několik štěků ve filmech.