„Krev je pro mě stejně důležitá jako voda. Ráda ji piju, když si čtu, odpočívám nebo se dívám na televizi. Vždy se najde příležitost pro její pití,“ řekla v pořadu Michelle.

Američanka, kterou díky jejím tetováním, piercingům a extravagantnímu účesu nelze přehlédnout, pije krev prý už 10 let. Z velké většiny se jedná o prasečí krev, ale žena z kalifornského města Lancaster si umí najít cestu i k té lidské. Nevezme si ji ale jen tak od někoho.

„Musí to být někdo, kdo je mi blízký - dobrý přítel, partner nebo milenec. Někdo, koho znám opravdu dobře,“ vysvětlila Michelle.

Bloody Mary jedině s krví

Závislost ženy, která je často označována jako upírka, je tak silná, že si krev musí dát ráno po probuzení. Pokud si nedá svou dávku, je prý podrážděná, naštvaná a nechce opustit dům. Někdy si červenou tekutinu dá čistou, jindy si ji zase s něčím smíchá nebo ji dokonce používá jako přísadu při vaření. Bloody Mary si pak pochopitelně nepřipravuje s rajčatovou šťávou...

Mnoho lidí je její zálibou znechuceno, ona sama ji srovnává s pitím vína. „Je to podobné. Když cítím, jak mi krev stéká do žaludku, je to pro mě stejné, jako když mám rýmu a napiju se grogu,“ uvedla ve své zpovědi Američanka.