Balíček obsahuje láhev vodky označenou jako „Živá vodka“, konzervu sardinek, krabičku se zápalkami, několik svíček, kostku mýdla, lano, různé druhy léků, obvazy a zápisník s titulem „Poznámky do budoucnosti“.

S nápadem přišli zaměstnanci tamního svatebního salónu. Výbavu soupravy nakoupili v okolních obchodech a jednotlivé výrobky vybavili jednotnými etiketami. Krátce poté se ale dostali do problémů. Nemají totiž licenci na prodej alkoholu a léků, a tak museli přijít s jiným řešením. Svůj produkt se rozhodli patentovat a licencovat ho obchodům s příslušným povolením.

O balíček s názvem „Apokalyptická sada“ je totiž velký zájem. Jeho tvůrci přijímají objednávky z mnoha dalších ruských měst. Z pouhého vtipu se tak stala výnosná záležitost. Vedoucí svatebního salónu Juliana Ščegolevová vidí za úspěchem především vodku.

„Ruští lidé vodku chtějí, ať se děje, co se děje. Volají nám z celého Ruska a říkají ´prosím, pošlete nám ten žlutý balíček s ruskou vodkou´. Je to pro ně zásadní věc,“ řekla Juliana Ščegolevová.