Jacqueline Samuelová na webu své "mazlírny" tvrdí, že věří v léčivou sílu dotyku a že u ní lze hledat odpočinek od každodenního shonu. Pro její zákazníky ale platí přísná pravidla: mazlí se s nimi jedině u sebe doma a mají zakázáno se jí dotýkat v těch částech těla, jež má zakryté spodním prádlem. Přes to má oblečené ještě pyžamo.

Samuelová tvrdí, že zákazníci mají různé důvody k tomu, aby se s ní přišli pomazlit.

Jacqueline Samuelová si rozjela vskutku zajímavé podnikání.

Jacqueline Samuelová si rozjela vskutku zajímavé podnikání.

FOTO: fotobanka Profimedia

"Někteří ze starších klientů, jejichž manželky už umřely, potřebují s někým být a dotýkat se někoho," říká.

Z mladých k ní chodí ti, kteří zrovna nikoho nemají, nebo jim to ve vztahu neklape.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Mazlící projekt Američanky není jediný. V Japonsku dokonce existuje mazlící bar.

"Někdo přijde jen proto, že chce zjistit, jaké to bude," říká mladá podnikatelka, která si objímáním s cizími muži vydělává na studia a na živobytí pro svého syna. Její služba má ale i kritiky.

Horší než prostitutka?

"Někteří tvrdí, že jsem horší než prostitutka, protože mazlení je podle nich intimnější než sex," řekla mladá žena, a narazila tak na choulostivé téma. Značné množství prostitutek totiž tvrdí, že poskytují pouze fyzickou rozkoš, nikoli psychickou. Proto se nemazlí ani nelíbají.

Vysoká škola, na které studuje, ji chtěla kvůli neobvyklé živnosti vyloučit, její zákazníci se jí ale zastali. Jeden z mužů, který její objetí vyhledává pravidelně, tvrdí, že mazlení s Jacqueline mu pomohlo dostat se z ošklivého rozchodu. Říká, že by k ní chodil, i kdyby někoho měl.