Televize prý něco podobného čekala a oznámila divákům, že Ševčenková bude v pořadu účinkovat dále jen hlasem bez obrazu. Video se objevilo na webu hnutí Femen.

Hnutí Femen přistupuje k nahotě jako k ženské zbrani. "Podkopeme základy patriarchálního světa a chytrostí, nahotou, sexem a mazaností do něj vneseme paniku a nervozitu," píší na svých internetových stránkách femen.org.

Moderátorka večerního pořadu The Stream chtěla, aby se Ševčenková vyjádřila k výroku, jestli je nahota lepší než zahalení v burce. Feministka odpověděla, že "burka je znamením nesvobody, není to ženský oděv, ale mužský, který muži oblékají ženám".

Ševčenková chtěla využít širokého publika známé arabské televize k další skandální demonstraci, ale než si stačila sundat z hlavy typický ukrajinský věnec a svléci se, kamera už zabírala moderátorku.

Původně ukrajinské hnutí Femen bojuje za práva žen a Ševčenková je jeho hlavní postavou. Ševčenková odjela z Ukrajiny koncem léta do Francie. Nyní v Paříži organizuje s kolegyněmi nahé protesty a v multikulturním prostředí francouzského velkoměsta lákají nové členky všech ras a náboženství.