Wolf začal dokument natáčet v říjnu 2011. Přicházel k lidem na ulici a dotazoval se na jejich věk, přičemž se snažil najít zástupce každé věkové kategorie od nuly až po stovku.

Lidi mladého a středního věku prý sehnal snadno, horší ale bylo pořídit záběry nejmladších a nejstarších obyvatel Amsterdamu. U prvních zmíněných kvůli tomu, že je focení a natáčení malých dětí citlivou záležitostí. Naproti tomu staří lidé zase nevycházejí často ze svých domovů.

„Své velmi staré ‚modely‘ jsem nakonec našel v pečovatelských domech. Byla čest je získat pro můj projekt. Nejtěžší ovšem bylo sehnat někoho 99letého. Století si očividně užívají svou slávu, zatímco o rok mladší jsou nedostatkovým zbožím. A když jsem konečně jednu 99letou ženu přece jenom našel, jednoduše popřela svůj věk,“ přiznal v komentářích k videu Wolf.

„Nakonec jsem ale po čtyřech měsících od začátku natáčení byl schopen doplnit mezery a složit svůj projekt dohromady,“ dodal na závěr filmař.

Výsledek své práce zveřejnil Wolf na internetu minulou neděli. Jak sám přiznal, nepodařilo se mu sice pořídit věrný vzorek amsterodamské populace, protože se zástupci některých menšin zdráhali vystupovat před kamerou, přesto mu nelze upřít úspěch.