Publikum v dublinském divadle Olympia nadšeně aplaudovalo, zatímco se na židli sedící Barry snažil osvobodit ze spoutání. Šestatřicetiletý iluzionista si ale nejspíš vzal příliš velké sousto, protože se mu únik stále nedařil.

A nejen to, najednou i s židlí přepadl dozadu a nejevil známky vědomí. Vzápětí za Barrym přiběhli jeho asistenti, opona se zatáhla a v sále se rozsvítila světla.

„Barryho manažer Eamonn Maguire šokované publikum informoval, že je představení u konce,“ uvedl v pondělí ráno pořadatel iluzionistické show.

Druhý den už byl opět na pódiu

Do druhého dne už se ale Barry plně zotavil a prostřednictvím Twitteru své příznivce uklidnil: „Dobré ráno všem. Včera v noci to bylo trochu šílené. Omdlel jsem uprostřed úniku. Dnes ráno jsem šíleně rozbolavělý. Děkuji za zájem - všechno už je nyní v pořádku. Keith“.

Někteří z fanoušků v internetové diskuzi ovšem pojali podezření, že Barry, který už v sobotu večer zase vystupoval na jevišti, ztrátu vědomí pouze nahrál. Jeho manažer to ale v komentářích popřel, informoval o tom irský zpravodajský server The Journal.