V úterý dopoledne na mezistátní dálnici u sjezdu na Concord spadl 30tunový betonový kolos z návěsu tahače a zablokoval dálnici na pět hodin. Napáchal mnoho škod a ještě ohrozil životy lidí v okolí. Mezi nimi byl právě i Carrick. Ačkoli je ze záběrů z helikoptéry vidět, jak byl jeho pickup rozmačkaný, Carrick vyvázl jen se zlomenou nohou. Podstoupil operaci a zdá se, že bude v pořádku.

Smrtelná série

Carrickův dědeček Charlie pro regionální televizi WXII 12 uvedl, že to je pouze jedna ze série vážných nehod, které jeho vnuka potkaly. V roce 2008 přežil čelní srážku s nákladním vozem.

Poté spadl z desetimetrové výšky, když prořezával třešně. Tehdy měl ale opravdu namále. Se zlomenou páteří a přeraženýma nohama skončil na jednotce intenzivní péče. Tři týdny byl v kómatu a trvalo mu šest měsíců, než se ze všech zranění vylízal.

Až neuvěřitelně pak vyznívá další dopravní nehoda, která se mu stala teprve před několika týdny. Narazil prý se svým vozem do svodidel na dálnici. Z místa ale odešel po svých, jen s modřinami a naraženinami. Jeho přátelé a členové rodiny o něm mluví jako o šťastlivci, uvedla regionální televize WXII 12.