Monika Marešová se na veřejnosti se zámožným podnikatelem, dopravním magnátem Markem Lehečkou, se kterým ji dala v únoru letošního roku dohromady Ivana Gottová, neobjevila už minimálně dva měsíce. Marešová je na akcích k vidění sama, s Ivanou Gottovou nebo se svými dětmi Jakubem a Matějem.

"S Markem je vše v pořádku, jsme spolu. Žádný problém není," řekla Novinkám Marešová. Vyvrátila tak spekulace o tom, že i tato láska je již minulostí.

Monika Marešová, Ilona Csáková a Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly

Monika Marešová, Ilona Csáková a Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly

FOTO: Michaela Feuereislová

Marešová i se syny vyrazila na párty nového obchodu s dětským oblečením, kam ji pozvala Ivana Gottová. Šestiletý Jakub byl jednoznačně nejvíce hlučným dítětem na akci. "To je prostě Kuba. Je hyperaktivní a rád vede společnost. Je s ním samozřejmě víc práce, ale zase je to lepší, než kdyby byl zakřiknutej. Takhle si tu svoji cestičku do světa vyšlape," říká Marešová.

Monika Marešová se syny Jakubem a Matějem

Monika Marešová se syny Jakubem a Matějem

FOTO: Michaela Feuereislová

Jakub chodí do anglické školky, do školy půjde až za rok. "Neumím si představit, že by teď od září dokázal sedět v lavici a poslouchal," směje se. "Navíc si myslím, že jít v sedmi letech školy je pro děti lepší," vysvětluje. Do anglické školky od září bude chodit i její dvouletý syn Matěj.