Tereza Voříšková v minulosti chodila s herci Vojtou Kotkem a Kryštofem Hádkem, totožnost svého aktuálního přítele ale dlouho tajila. "Nezlobte se na mě, ale nechci o svém soukromí mluvit. Řeknu vám jen, že jsem zamilovaná, a že můj přítel není ze stejné branže jako já," svěřila se mladá kráska nedávno v deníku Právo.

Tereza Voříšková předvedla se svých přítelem líbačku přímo v lóži Stavovského divadla.

Tereza Voříšková předvedla se svých přítelem líbačku přímo v lóži Stavovského divadla.

FOTO: Magnesia Litera

Jenže jak se ukázalo, tak si Tereza trochu vymýšlela. Jejím novým partnerem je totiž třicetiletý divadelní režisér a herec Jiří Havelka. Podle zpráv z hereččina okolí s ním Tereza chodí už několik měsíců a dokonce už sdílejí i společnou domácnost. Poprvé si ale mladý pár společně vyšel na veřejnost až v neděli na udílení literárních cen Magnesia Litera.

Jednu z cen předala i Dagmar Havlová, moderátorkou večera byla Aňa Geislerová.

Jednu z cen předala i Dagmar Havlová, moderátorkou večera byla Aňa Geislerová.

FOTO: Magnesia Litera

Tereza měla se svým přítelem samostatnou lóži ve Stavovském divadle, odkud pečlivě sledovali program uváděný Aňou Geislerovou. Volné chvíle si pak zkracovali dlouhými polibky. Společně se pak odebrali i na párty, kde pak Tereza živě diskutovala s Aňou Geislerovou.

Herečka Markéta Frösslová se po rozchodu s Vojtou Dykem neuchýlila k alkoholu, ale stačí jí nealko.

Herečka Markéta Frösslová se po rozchodu s Vojtou Dykem neuchýlila k alkoholu, ale stačí jí nealko.

FOTO: Magnesia Litera

Na večírek dorazila i další mladá herečka Markéta Frösslová, se kterou se nedávno, kvůli svému románku s herečkou Tatianou Vilhelmovou, rozešel herec Vojta Dyk. "Nijak to neřeším. Mám moc práce, na kterou se teď soustředím. A jak vidíte, tak neutápím žal ani v alkoholu, jelikož preferuji nealko," smála se Markéta na večírku.