„Takové věci zabolí. Nebo ráno mi říká: Už ses zase oblíkla jako učitelka. Nemohla by ses obléknout tak, abych se za tebe nestyděla? Manžel Martin Stropnický jí něco říkal, načež ona odvětila: Hm, tatínek, spíš dědeček, viď? Všimla si, že už jsme staří. Takže si ty děti, kluci, pořiďte dřív, než na tom budete jako já,“ svěřila moderátorům pořadu Bičování Celebrit Tomášům Zástěrovi a Novotnému na webu Prochlapa.

Na adresu své těhotné dcery Agáty Hanychové, která přes požehnaný stav nepustí cigaretu z ruky a nevyhýbá se alkoholickým nápojům, pak řekla, že na tom nebyla jinak. „Nemá žádné výstřelky, chová se normálně, jen ti ostatní jsou nudní. Když jsem s ní byla těhotná, tak jsem taky kouřila a pila. A podívejte, co z ní je,“ uvedla Žilková.

Se svým manželem je prý spokojená, ale se smíchem prozradila, že je prý horší než dva předchozí muži v jejím životě. „Když přijel z ciziny, jeho neznali, mě jo, takže se po mně vyšplhal,“ prozradila s nadsázkou, přičemž se naoko zalekla, že video zahlédne její muž, kterému prý říká pravý opak.

Nakonec Žilková vzpomenula i na dobu, kdy se každý den objevovala na televizní obrazovce v reklamě na boty. Diváci si totiž mysleli, že snad vlastní opravnu obuvi. „Lidé mě zastavovali na ulici, ukazovali mi boty a říkali: Hele, mně se ulomil podpatek, co s tím jako budete dělat?“ dodala Veronika Žilková, která se na závěr nechala od moderátorů i s ohledem na název pořadu zbičovat, s chutí jim to však oplatila.