K narozeninám si Rottrová nadělila koncertní turné po sportovních halách v Čechách i na Slovensku. "Bude to první jubileum, které oslavím jinak, než s rodinou," svěřila. Kompletní rodinnou sešlost ale také chystá, i když to bude složité. "S mladším Vítkem a jeho rodinou se do Kanady chystáme v létě," plánuje.

Marii Rottrovou přišel pozdravit syn Vítek s manželkou Tamarou a syny Brunem a Maxem

Marii Rottrovou přišel pozdravit syn Vítek s manželkou Tamarou a syny Brunem a Maxem

FOTO: Michaela Feuereiselová, Novinky

"Vítek má čtrnáctiletého Bruna a dvanáctiletého Maxe. Martinovi synové se jmenují Mylo, tomu jsou tři roky, a Romy, ten se narodil v únoru," řekla zpěvačka, které by se líbila ještě vnučka. "Ale co bych chtěla já, není podstatné, to musejí chtít mladí," krčí rameny.

Dvakrát rozvedená Rottrová se do třetí svatby nehrne, i když už tři roky žije s architektem Milanem Říhou. "Říká se, že jsem odmítla nabídku k sňatku, ale tak to není. V současné době o svatbě neuvažujeme. Žije se nám dobře tak, jak žijeme," upřesnila.

Marie Rottrová žije už tři roky s Milanem Říhou

Marie Rottrová žije už tři roky s Milanem Říhou

FOTO: Michaela Feuereiselová, Novinky

Partner Marie Rottrové překvapení, které jí chystá k narozeninám, tají. První dárek si ale už zpěvačka nadělila sama. S vydavatelstvím Supraphon připravila trojcédéčko s pětašedesáti písničkami. "Sedmdesát by se jich už nevešlo," smála se Rottrová.