Ondřej Vetchý se galavečera nemohl zúčastnit, protože měl představení v divadle. I když v nejmenším nečekal, že by v mužské herecké kategorii mohl bodovat, pro jistotu za sebe poslal dceru Veroniku. Ta byla velmi překvapena, když moderátor večera Karel Šíp vyřkl jméno jejího otce a půvabná černovláska Veronika musela jít převzít cenu.

"Vůbec jsem nečekala, že budu muset na pódium. Táta dnes hraje v Činoherním klubu, tak tady dnes nemůže být. Je mu to líto a všem moc děkuje," řekla Veronika Vetchá.

Ondřej Vetchý

Ondřej Vetchý

FOTO: fotobanka Profimedia

Z vítězů kromě Vetchého chyběla již jen Lucie Vondráčková, která zvítězila v kategorii Zpěvačka roku. Cenu za ni převzal její tatínek Jiří Vondráček. Lucie je již několik měsíců v Kanadě, kde žije společně se svým přítelem, hokejistou NHL Tomášem Plekancem.

"Lucka tam i pracuje. Posíláme si písničky, nové nápady. Do Čech by se měla vrátit tak za dva měsíce, až Tomášovi skončí sezóna," prozradil Jiří Vondráček.

S Tomášem Plekancem je Lucie již seznámila. "Je to moc fajn kluk. Jako táta jsem spokojený, že je Lucka šťastná a že má chlapa, který jí má rád," dodal Vondráček.