"Ben je velmi talentovaný zpěvák a tanečník. Byl osloven do herecké role a přijal to. Nemá hereckou průpravu. Je ale pěkný, milý, holkám se líbí. To je zhruba to, co jsem řekl a novináři to otočili. Mám s tím problém. Zatím jsem s Benem nemluvil, ale doufám, že to pochopí," prozradil Novinkám Čenský.

"Pravda je, že mě překvapilo, že by něco takového řekl. Ale pak jsem si to přečetl a bylo tam přece jen něco jiného. A stejně se rozhodně nepovažuji za bůhvíjakého herce. Vždyť doteď nechápu, že mě do Ordinace vzali. Chodím do přípravky na herectví a učím se za jízdy," vysvětlil účastník první řady pěvecké show Česko Slovensko hledá SuperStar.

"Pan Čenský je pro mě ikona, je hrozně v pohodě, a v Ordinaci k sobě máme nejblíž. Vím, že to nemyslel špatně a nevidím důvod, proč bych s ním kvůli tomu přestal mluvit. Budeme dál kamarádi, ani to spolu nebudeme probírat. Není proč," dodal Ben, který má 31. března oficiální premiéru videoklipu Mimozemšťanka, ve kterém hraje i jeho údajná přítelkyně Monika Bagárová.

"Nejsme spolu, jen si výborně rozumíme. O našem vztahu se píše tolik, že se tomu musíme smát. Žádnou partnerku teď nemám," uzavřel Ben Cristovao.