"Byl jsem nervózní, takové věci se mi nedějí každý den. Nevyžíval jsem se v tom. Ale slečna byla hrozně statečná," prozradil Novinkám Hádek, který bude během přehlídky ve hře Soukromý skandál svádět o 23 let starší Evu Holubovou.

Fotografie Kryštofa Hádka s obnaženou slečnou se stanou hlavním vizuálem léta. "Řekli jsme si, že bychom rádi přišli s nějakou výraznější změnou image, a tak jsme se letos odklonili od klasických portrétů a zvolili trochu provokativnější styl. Že bude na plakátech Kryštof Hádek, je logické, jelikož premiérou a pilotním projektem přehlídky bude uvedení nové české komedie Patrika Hartla Soukromý skandál s podtitulem Komedie o lásce v době finanční krize, kde Kryštof Hádek hraje hlavní roli," říká producent Studia DVA Michal Hrubý, který přehlídku pořádá.

V dalších rolích groteskní komedie se kromě Evy Holubové představí Maroš Kramár, Kristýna Fuitová Nováková nebo Alexander Hemala. Světová premiéra bude 19. června 2011 v Divadle Palace, kam se přehlídka z větší části přesunula ze Švandova divadla. Hrát se ale bude také na Letní scéně na Vyšehradě. Na muzikál Hello, Dolly! se diváci budou moci vypravit do Divadla Hybernia.

Kryštof Hádek převzal cenu za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu 3 sezóny v pekle.

Kryštof Hádek loni převzal cenu za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu 3 sezóny v pekle.

FOTO: René Volfík, ČTK

A jak se Hádek na roli svůdce Evy Holubové těší?

"Zatím jsme nezkoušeli, takže nevím, jaké to s Evou Holubovou bude. Ale dá rozum, že se těším, až na tom začneme pracovat. Hru napsal Patrik Hartl a to je pro mě záruka kvality. Je to vůbec dobře herecky obsazené, proto se nemůžu dočkat, až se do toho s kolegy pustíme," konstatoval Hádek, kterému dveře k herectví otevřela role mladého pilota ve filmu Jana Svěráka Tmavomodrý svět.

Divadelní přehlídka potrvá až do 11. září 2011. "Je příjemné se v létě zúčastnit takového projektu. Spousta lidí nejede na celé léto na dovolenou a alespoň budou mít v Praze možnost kulturního vyžití," dodal Kryštof Hádek.