Sámer Issa s Jiřím Pomeje už jsou zase kamarádi. Nevědomky se o to postaralo kasino na hraničním přechodu Hatě, které pořádalo o víkendu velký mezinárodní turnaj pro 300 hráčů z celé Evropy.

Turnaj okořenili hvězdní hosté. Mezi nimi se objevil předloňský účastník VIP poker show na Nově a karetní nadšenec Sámer Issa a také producent Jiří Pomeje, který v těchto dnech poctivě trénuje, protože by rád rozjel vlastní pokerovou kariéru.

Iveta Bartošová s exmanželem Jiřím Pomeje v únoru 2009.

Iveta Bartošová s exmanželem Jiřím Pomeje v únoru 2009.

FOTO: fotobanka Profimedia

Dvojice Sámer - Pomeje se dostala loni do velkého sporu, když Pomeje vypustil do světa, že by zpěvačka Iveta Bartošová měla nazpívat duet s Issou. Mladý zpěvák se po vzájemné schůzce od páru rychle distancoval a vyslal směrem k hudební tvorbě Bartošové několik peprných invektiv.

„Já a Iveta? To je hodně nesmyslné spojení. Iveta má do Madonny hodně daleko," nechal se tenkrát slyšet Issa. "Jak mám komentovat výroky člověka, který hulí marihuanu od rána do večera," vzkázal zase přes média tenkrát Pomeje.

Jiří a Sámer se poprvé od té doby potkali před pár dny v kasínu Admirál na hraničním přechodu a podali si po roce ruce: "V době konfliktu jsem byl ještě s Ivetou a cokoli se týká mě a Ivety, to je starší než hnědý uhlí, takže všechno dobrý Sámere," řekl Pomeje. "Pohoda, nic neřeším," dodal Issa.