Matka dívky, pětačtyřicetiletá Nicole, i její manžel Jason své nejmladší dítě pěkně rozmazlují. Jejich dva předešlí potomci jsou již téměř dospělí, a proto se oba vyžívají právě v hýčkání benjamínka rodiny - čerstvě šestiletého blonďatého andílka Gracie.

Pompézní oslava jejích narozenin se stala dokonce součástí dokumentu s názvem „Přehnané dětské oslavy“ na televizní stanici TLC. Jen samotný dort, který se skládal z osmi pater, stál rodiče 60 tisíc korun. Další několikasettisícovou útratou byla výzdoba a dekorace, najatá organizátorka oslav, podobný kočár, jaký měla Popelka, kostýmy pro hosty nebo bohatý program v podobě klaunů a kejklířů se středověkou tematikou.

„Bude to pro ni jako splněná fantazie o pohádce, protože je stále ještě ve věku, kdy pohádkám bezmezně věří,“ řekla dívčina matka Nicole.

Oslavy se zúčastnilo na 200 hostů ve speciálních středověkých kostýmech a ačkoli vše bylo zorganizované do posledního detailu, malá šťouravá oslavenkyně stejně nebyla úplně spokojená. Nelíbilo se jí, že barva ptáčka sedícího na jednom z pater je fialová a ne modrá.

„Je tak trochu perfekcionistka,“ zamlouvala rozmazlenost své dcerky její matka Nicole.