„Na přehlídku jsem se velice těšila, bylo to po dlouhé době,“ řekla Kubelková, která po přehlídce na 12. reprezentačním plese podnikatelů a manažerů pospíchala domů.

„Odjíždím hned domů za dětmi. Musím si odpočinout a v neděli v sedm hodin ráno mě čeká natáčení seriálu Cesty domů, v němž hraji doktorku,“ uvedla bezprostředně po přehlídce Kubelková, na kterou doma čekala šestiletá Natálka a dvouletá Karolína.

Kromě Ivy Kubelkové na této show předváděly Eliška Bučková, Aneta Vignerová, Tereza Zimová a Veronika Chmelířová.

Přehlídka se uskutečnila ve spolupráci s pánskou módou značky Chairman Style, která mimo jiné obléká švýcarskou gardu ve Vatikánu a také českého prezidenta Václava Klause.

„Tento ples má pro mě velký význam. Proto jsme jim chtěli nabídnout ne klasickou přehlídku, ale módní show a já věřím, že byla příjemným zpestřením programu,“ svěřila se se svými pocity návrhářka Natali Ruden, která navrhla nejnovější trendy pro plesovou sezónu.

„Ta je jemně inspirovaná barokní Francií a znakem královské lilie. Modelům dominuje zlatá, zastoupeny jsou kovové a pastelové tóny a ráz koketní atmosféry evokují mašle jako efektní detail,“ popsala Ruden.