Bočanové se nelíbilo počínání fotografa největšího slovenského bulvárního deníku, který ji fotil s jejím novým přítelem Martinem Černým během jejich hrátek na gauči. Černý se  dostal s fotografem do fyzického konfliktu. Podle svědectví fotografa mu dokonce bývalý model Černý přiložil nůž na krk.

„Jen jsem udělal pár fotek, jak se po sobě válí na gauči. S nikým jiným problém nebyl. Všichni věděli, že se jedná o oficiální akci. Ona ale po mně vystartovala, začala mě škrtit mou vlastní šálou a její přítel mi dal rybičku na krk. Chtěli, abych ty fotky ihned smazal,“ svěřil se Novinkám vyděšený slovenský fotograf Robert Baumgartner.

„Víte, Česko je malé, ale Slovensko ještě menší a Bratislava je větší vesnice. Tam se všichni znají a bojím se, aby na mě někoho neposlali. Tady už končí sranda. Není příjemné mít nůž na krku,“ vysvětlil vyděšený fotograf.

Jedná se o stejného fotografa, jehož před časem napadl exmanžel herečky Zuzany Fialové, která byla zraněná během teroristického útoku na moskevském letišti. Na začátku února letošního roku mu hereččin exmanžel rozbil hlavu šroubovákem. Tentokrát se naštěstí útok obešel bez zranění.

A to i díky hudebnímu manažerovi Lumíru Matim, který situaci  uklidnil. Pohotově přispěchal bezbrannému fotografovi na pomoc. A pod tíhou jeho nátlaku Bočanová s Černým ze svého požadavku ustoupili a raději se opět přesunuli k baru.

Paradoxem je, že jediní, kdo neměli na večírku co dělat, byli Bočanová s Černým. Nebyli totiž na guest listu. A napoprvé je dokonce hlídač u vstupu nepustil dovnitř. Proklouzli až jen díky nepozornosti jednoho z nich.

Vedení Novy se ale k incidentu na půdě své akce vyjádřilo zdrženlivě. "Hosté chodí na naše akce sami za sebe, Mahulena Bočanová byla jedním z hostů včerejšího večírku MTV," sdělila Novinkám mluvčí Novy Michaela Fričová.

Sama Bočanová měla dnes od rána vypnutý telefon, takže se nám nepodařilo získat její vyjádření k celému nepříjemnému incidentu.