Jiří Pomeje opět předvádí, že stále není vyrovnaný se svým soukromým životem. V pondělí 27. prosince spustilo rádio Frekvence 1 nový pořad, který v roli moderátora představil právě Pomeje. Česká noc se bude vysílat vždy od půlnoci do tří hodin ráno, každé pondělí a čtvrtek. Právě s kontroverzním producentem mohou posluchači řešit, co je trápí, nebo co jim naopak udělalo radost. Už pilotní díl vysílání dokázal, že se schéma bude trošku od očekávání lišit. Jirka totiž řešil to, co mu jde v životě nejlépe.

„Tady Jirka Pomeje na Frekvenci jedna. Váš parťák po půlnoci. Můžeme si spolu povídat o čemkoli. Dneska řešíme sex, lásku, nevěru, touhy, samotu a rozvody,“ začal svůj pořad Pomeje, který po dvou nepovedených manželstvích měl k danému tématu opravdu co říct.

Novomanželé při společném jídle knedlíčkové polévky.

Manželství s Ivetou Bartošovou mu vydrželo něco málo přes dva roky.

FOTO: Michaela Feuereislová

Když mu ale zavolala nevěrnice Alena, která se v rádiu přiznala, že již několik měsíců podvádí svého manžela s kolegou z práce, Pomeje nezaváhal a zaútočil na své ex-manželky. Alena se totiž přiznala, že je na rozdíl od ostatních telefonistek ničemnice a Jirka začal hádat, v jakém znamení se narodila.

„Vy budete beran, Aleno,“ vyhrkl ze sebe moderátor Pomeje.

Poté, co se ale dozvěděl, že se Alena narodila ve znamení blížence, záhy vysvětlil, co jej vedlo právě k beranovi.

„Moje obě ženy se totiž narodily 8. dubna, takže byly beranky,“ vysvětlil Pomeje.

Herečka Michaela Kuklová s manželem, filmovým producentem a hercem Jiřím Pomeje

Pomejeho útoku neunikla ani jeho první manželka Michaela Kuklová.

FOTO: KORZO

Ale i přes toto rýpnutí do svých ex-manželek má pořad u posluchačů velké ohlasy. Může za to i jeho charismatický hlas, který mu zajistil okamžité propojení s posluchačkami, které se mu neváhaly svěřit s mnoha citlivými problémy.

„Je to obrovský adrenalin, ale jsem tady pro své posluchače. A proto chci, aby mi lidé volali s jakýmkoliv problémem. Jestli budou mít krásný sex, špatný sex, mají problémy, berou prášky, rozvádí se, nerozvádí se. To všechno jsem zažil,“ dodává nakonec Pomeje.