Petra Faltýnová byla hvězdou módní přehlídky spodního prádla v odsvěceném kostele Sacre Coeur. Poprvé od porodu dcery Adriany se v Čechách objevila na módním mole. "Mám zpět svoji postavu a jsem na váze, kterou jsem měla před porodem," řekla Novinkám Faltýnová.

K modelingu se po porodu dcery vrátila, ale pracuje převážně v zahraničí. "Abych odcházela od Adrianky, musí se mi to finančně vyplatit. A proto pracuji venku," vysvětluje Faltýnová.

Nyní udělala výjimku. Na tradiční předvánoční přehlídce v Sacre Coeur předvádí každý rok. Loni se na stejném mole objevila i přesto, že byla v osmém měsíci těhotenství. To ale předváděla jen volné šaty. Honoráře z práce v Česku Petra věnuje vždy dětem z dětských domovů. Ani tentokrát neudělá výjimku.

Na módním mole se také promenádovala v prádle Miss Kateřina Průšová. O té je známo, že si s Faltýnovou nemůžou přijít na jméno.  Průšová tři roky chodila se současným manželem Petry, podnikatelem Simonem Šteklem. K žádnému konfliktu v zákulisí ale naštěstí nedošlo.