"V neděli ráno Kordulku přijali do nemocnice a já tady zůstávala s ní. Dostává infuze kvůli horečce," řekla Novinkám Žilková. "Už je na tom lépe, dnes odpoledne nás snad propustí," prozradila herečka.

Veronika Žilková se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem

Veronika Žilková se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem

FOTO: archiv

Žilková v sobotu nečekaně vypadla z taneční soutěže StarDance. Přestože porota její výkon hodnotila kladně a líbil se zejména komediální nápad, diváci jí a jejímu tanečnímu partnerovi Markovi Dědíkovi poslali nejméně hlasů. [celá zpráva]

"Díky Markovi jsem zažila něco, po čem jsem celý život toužila, ale když jsem tak špatná tanečnice, raději zůstanu herečkou," prohlásila po svém vyřazení Žilková.

Veronika Žilková s dcerou Agátou v nákupním centru Arkády Pankrác na opening párty Morellato

Veronika Žilková s dcerou Agátou v nákupním centru

FOTO: archiv Morellato

Zatímco Veronika nesla své vyřazení statečně, slzy málem neudržel její manžel Martin Stropnický, plakala i její dcera Agáta. "Máma jediná dělala show, a to se zřejmě národu nelíbí a nejsou na to zvyklí. V Americe by vyhrála," řekla Novinkám Agáta. "Máma tancovala výborně," říká modelka. "Když šla po nemocnicí, děti radostně pokřikovaly - jé, to je ta čínská panenka z televize. Je fajn mít matku, co se nebojí dělat happening v přímém přenosu," dodala Hanychová.