"Nikdy jsem se nelitoval, sebelítostí naštěstí netrpím. Bojuju," řekl Novinkám na soustředění hokejového týmu HC Olymp herec Pavel Nový. Cvičí a snaží se čím dál více uplatňovat na ledě.

"Díky klukům jsem i čím dál více na ledě platnější. Je to však peklo, a kdybych necvičil, tak bych nebyl tam, kde jsem dnes. Jsem totiž přesvědčený, že chodím díky své vůli,“ vysvětluje Nový, který před třemi roky onemocněl západonilskou horečkou. Ochrnul na celé tělo a naděje na uzdravení mu lékaři dávali minimální. „Nemohl jsem s ničím pohnout. Jediné, co jsem mohl, bylo koukat a myslet," vzpomíná hvězda filmu "S tebou mě baví svět".

Pavel Nový se spoluhráčem na soustředění HC Olymp v Liberci

Pavel Nový se spoluhráčem na soustředění HC Olymp v Liberci

FOTO: fashionplanet

Pavel Nový s týmem HC Olymp vyrazil do Liberce na týdenní soustředění. Čekal je také exhibiční zápas proti extraligovým Bílým tygrům. Výtěžek ze zápasu putoval na pomoc lidem na Liberecku postiženým povodněmi.

Martin Dejdar, Pavel Nový a další hráči HC Olymp na párty ve Star Clubu

Martin Dejdar, Pavel Nový a další hráči HC Olymp na párty ve Star Clubu v Jablonci nad Nisou

FOTO: fashionplanet

Po zápase vyrazil tým na párty do jabloneckého klubu Star Club, kde na ně čekala módní přehlídka v čele s přítelkyní Jaromíra Jágra Innou Puhajkovou.  Ta přehlídky na diskotékách a v klubech většinou striktně odmítá.

„Většinou na takové přehlídky nechodím, ale když jde i o přátelskou výpomoc, ráda udělám výjimku. E-shop s kabelkami vlastní kamarád,“ řekla  Inna, která se v noci z přehlídky vracela domů do Prahy. Čekala ji zkouška na vysoké škole, a tak celé dny tráví nad knížkami. "V Čechách se zdržím do poloviny září kvůli škole a pak zase hurá za Jardou," dodala Inna.

Inna Puhajková na módní přehlídce v Jablonci nad Nisou

Inna Puhajková na módní přehlídce v Jablonci nad Nisou

FOTO: fashionplanet

Tým HC Olymp založil Martin Dejdar společně s hvězdami seriálu Poslední sezóna. Vedle něj za tým hrají také Sagvan Tofi, Jiří Mádl, Jan Révai, Horst Siegel nebo Jiří Hrdina.