"Už mezi námi s Filipem nic není. Musím říct, že se z nás stali dobří kamarádi. Filip na tom teď není vůbec dobře, věřím, že se z toho brzy oklepe," řekla Novinkám Kristina Kloubková, která s Renčem randila pět měsíců. Rozešla se s ním letos v květnu.

"Nevím, co se to v poslední době děje. Asi mě tam nahoře někdo fakt nemá rád. Proč? No tak to fakt netuším," řekl Novinkám režisér.

Toho letos opustily dvě partnerky, kvůli řízení pod vlivem návykových látek přišel o řidičský průkaz a ministerstvo dopravy s ním hodlá ukončit spolupráci na kampani Nemyslíš - zaplatíš.

Renč zhubl a vypadá velmi ustaraně. "Hodně pije, máme o něj strach," říkají jeho kolegové.

Renč překvapivě dorazil na zahájení sezóny divadel  Broadway a Hybernia. Přivezla ho taxislužba. Všechny překvapilo jeho velmi intimní přivítání s Kloubkovou. V objetí zůstali několik minut. Poté si to rozdali v badmintonu. "Žádný návrat nečekejte. Mezi mnou a Filipem už bude jen přátelský vztah. Nic víc," dodala Kloubková.

Šárka Vaňková na sportovní den nedorazila. Zřejmě se chtěla vyhnout setkání nejen s Renčem, ale také s Danielem Hůlkou, se kterým také chodila.